Katalogový list č. ELOSOS0857669
| Název: | Kompletní přepínač ABB TANGO ř.5 10AX 250V kouřová šedá BLISTR 3558A-W05340 S2 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS0857669 |
| EAN: | 8592624088615 |
| Kód dodavatele: | 3558A-W05340 S2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | Tango |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Počet páček: | 2 |
| Způsob ovládání: | kolébkové tlačítko |
| Tlačítkový spínač: | ne |
| Barva RAL: | 7016 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Barva: | kouřová šedá |
| S montážní deskou: | ano |
| Podsvětlení: | ne |
| Popisové pole: | ne |
| Typ upevnění: | šroubové upevnění |
| Počet modulů (modul system): | 2 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | spínač |
| Elektroinstalační systém: | (5) sériový spínač |
| Spínač pračky: | ne |
| Výška přístroje: | 48 mm |
| Spínač topení: | ne |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Šířka přístroje: | 150 mm |
| Hloubka přístroje: | 110 mm |
| Monitorovací kontakt: | ne |