Katalogový list č. ELKAOS0855445
| Název: | Kabel pro snímače/akční členy UNITRONIC SENSOR FD Lif9Y11Y 4X0,34 LAPP 7038865 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS0855445 |
| EAN: | 2050000586439 |
| Kód dodavatele: | 7038865 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,34 mm2 |
| Počet žil: | 4 |
| Olejiodolné.: | ne |
| Vnější průměr cca: | 4,7 mm |
| Materiál vnějšího pláště: | PUR (polyuretan) |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Spletení: | svazek |
| Stínění nad svazkem: | bez |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | černá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Specifikace izolace žíly: | polypropylen |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ne |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Kategorie: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Třída vodiče: | Třída 6 = velmi flex |
| Produktová řada: | UNITRONIC SENSOR FD |
| Splétaný prvek: | jiné |
| Hmotnost: | 32 kg/km |