Katalogový list č. ELOSOS0855401
| Název: | příst. jednotka kompletní UDHOME2 VF N |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS0855401 |
| EAN: | 4012196591831 |
| Kód dodavatele: | 7368411 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | nerezová ocel |
| Typ zákrytu: | čtverec |
| Vhodné pro dvojitou podlahu: | ano |
| Vhodné pro podlahový kanál: | ano |
| Vhodné pro dutou podlahu: | ano |
| Ochranný koberec: | ne |
| Počet přístrojů: | 1 |
| Vhodné pro mokré čištění: | ano |
| S otevíracím kobercem: | ne |
| Min. vestavná hloubka: | 110 mm |
| Vestavná šířka.: | 140 mm |
| Vestavěná délka: | 140 mm |