Katalogový list č. ELOSOS0855362
| Název: | Tlačítko ABB SWING řazení 1/0 s drápky IP44 krémová 3557G-A80940 C1 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS0855362 |
| EAN: | 8592624049944 |
| Kód dodavatele: | 3557G-A80940 C1 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Produktová řada: | Swing L |
| Počet páček: | 1 |
| Způsob ovládání: | kolébkové tlačítko |
| Tlačítkový spínač: | ano |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Barva: | krémová |
| S montážní deskou: | ano |
| Podsvětlení: | ne |
| Popisové pole: | ne |
| Typ upevnění: | šroubové upevnění |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Šířka přístroje: | 70,5 mm |
| Počet modulů (modul system): | 1 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | tlačítko |
| Elektroinstalační systém: | (1) 1-pólový spínač |
| Spínač pračky: | ne |
| Barva RAL: | 1015 |
| Spínač topení: | ne |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Hloubka přístroje: | 70,5 mm |
| Výška přístroje: | 31,8 mm |