Katalogový list č. ELBAOS0064504
| Název: | Alkalická baterie GP SUPER 3LR12 1SH Emos B1360 |
|---|---|
| Značka: | GP Batteries |
| Kód: | ELBAOS0064504 |
| EAN: | 4891199056826 |
| Kód dodavatele: | B1360 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | Super Alkaline |
| Provedení: | alkalické |
| Produktová řada: | 3LR12 4,5 V (plochá) |
| Označemí IEC: | 3LR12 |
| Hmotnost: | 165 g |
| Označení velikosti: | ploché |
| Nominální napětí: | 4,5 V |