Katalogový list č. ELIPKL0476381
| Název: | Kryt přístroje osvětlení LED ABB TANGO Profil 45 černá 5016A-A00070 N |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPKL0476381 |
| EAN: | 8595017214257 |
| Kód dodavatele: | 5016A-A00070 N |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Produktová řada: | Tango |
| Produktová řada: | Profil 45 |
| Barva RAL: | 9017 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 66 mm |
| Výška přístroje: | 55 mm |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ produktu: | kryt přístroje |
| Sestava: | středová krycí deska |
| Typ upevnění: | jiné |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Hloubka přístroje: | 10,7 mm |