Katalogový list č. ELOSOS0827652
| Název: | OBO SLG 630 NS 6 FT Kabelový žebřík 60x300x6000 Ocel žár.zinek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS0827652 |
| EAN: | 4012195695585 |
| Kód dodavatele: | 6207993 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 300 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |
| Použitelný průřez: | 14800 mm2 |
| Hmotnost: | 3,51 kg/m |