Katalogový list č. ELIPKL0455274
| Název: | Otočný kryt spínače ABB TIME 3 stupně, antracitová 3294E-A00170 34 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPKL0455274 |
| EAN: | 8595017202063 |
| Kód dodavatele: | 3294E-A00170 34 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Produktová řada: | Time |
| Povrchová ochrana: | lakované |
| Barva: | antracit |
| Použití: | stupňový přepínač |
| Barva RAL: | 7021 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 27,7 mm |
| Hloubka: | 70,6 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Šířka: | 58,6 mm |
| Popis: | symbol tříst. spínač |
| Typ produktu: | kryt přístroje |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Provedení: | středová krycí deska |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Využití: | tlačítko/spínač |