Katalogový list č. ELIPKL0455250
| Název: | ABB ELEMENT Kryt ovladače časového mechanického bílá/ledová šedá 3294E-A00160 04 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPKL0455250 |
| EAN: | 8595017201752 |
| Kód dodavatele: | 3294E-A00160 04 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Produktová řada: | Element |
| Použití: | časový spínač |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Barva RAL: | 9003 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka: | 70,6 mm |
| Výška: | 29,8 mm |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Šířka: | 58,6 mm |
| Typ produktu: | kryt přístroje |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Barva: | bílá/ledová šedá |
| Využití: | časovač |