Katalogový list č. ELIPKL0376466
| Název: | Kryt osvětlení LED ABB ELEMENT nebo Profil 45 bílá/ledová šedá 5016E-A00070 04 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPKL0376466 |
| EAN: | 8595017281136 |
| Kód dodavatele: | 5016E-A00070 04 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | Element |
| Použití: | datové připojení |
| Popisové pole: | bez popisového pole |
| Produktová řada: | Profil 45 |
| Barva RAL: | 9003 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Hloubka přístroje: | 81 mm |
| Šířka přístroje: | 89 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ produktu: | kryt osvětlení |
| Sestava: | středová krycí deska |
| Typ upevnění: | jiné |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Barva: | bílá/ledová šedá |
| Výška přístroje: | 11,7 mm |