Katalogový list č. ELSZOS0698202
| Název: | 12V 75W zdroj vnitřní TLPZ-12-75 T-LED 05202 |
|---|---|
| Značka: | T-LED |
| Kód: | ELSZOS0698202 |
| EAN: | 2050000368912 |
| Kód dodavatele: | 05202 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Vhodné pro venkovní použití: | ne |
| Výstupní napětí.: | 12 V |
| Výstupní výkon.: | 75 W |
| Výstupní proud.: | 6300 mA |