Katalogový list č. ELSVOS0716309
| Název: | 24V 75W zdroj vnitřní TLPZ-24-75 T-LED 05522 |
|---|---|
| Značka: | T-LED |
| Kód: | ELSVOS0716309 |
| EAN: | 2050000448690 |
| Kód dodavatele: | 05522 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Vhodné pro venkovní použití: | ne |
| Výstupní napětí.: | 24 V |
| Výstupní výkon.: | 75 W |
| Výstupní proud.: | 3200 mA |