Katalogový list č. ELSOKR0095155
| Název: | Svorka pro moduly třípatrová červená LED šedá 2,5mm2 DC24V Wago 870-593/281-413 |
|---|---|
| Značka: | Wago |
| Kód: | ELSOKR0095155 |
| EAN: | 4045454198824 |
| Kód dodavatele: | 870-593/281-413 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Šířka: | 5 mm |
| Výška: | 106 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Počet pater: | 3 |
| Hloubka: | 52,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 0,025 A |
| Produktová řada: | Řada 870 |
| Typ elektrického připojení 1: | pružinová svorka |
| Počet připojovacích míst: | 2 |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ne |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ano |
| Interně propojené fáze: | ne |
| Typ součásti: | LED |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0,25-2,5 mm2 |
| Typ elektrického připojení 2: | pružinová svorka |
| Průřez vícežilového připojení: | 0,08-2,5 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,08-2,5 mm2 |
| Pro průřez lanka bez koncovky: | 0,08-4 mm2 |
| Pracovní teplota: | -60-105 °C |