Katalogový list č. ELSOKR0095086
| Název: | Můstek Z 1 na 5 izolováno světle šedá WAGO 870-435 |
|---|---|
| Značka: | Wago |
| Kód: | ELSOKR0095086 |
| EAN: | 4044918508629 |
| Kód dodavatele: | 870-435 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 440 V |
| Způsob montáže: | zásuvné |
| Izolované: | ano |
| Jmenovitý proud In: | 18 A |
| Produktová řada: | Řada 870 |
| Provedení: | příčná spojka |
| Počet přemostěných svorek: | 5 |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| Modulární rozestup: | 20 mm |
| S ochranou proti nárazu: | ano |