Katalogový list č. ELSOKR0095084
| Název: | Můstek z 1 na 3 izolováno světle šedá WAGO 870-433 |
|---|---|
| Značka: | Wago |
| Kód: | ELSOKR0095084 |
| EAN: | 4044918508575 |
| Kód dodavatele: | 870-433 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Jmenovité napětí: | 440 V |
| Způsob montáže: | zásuvné |
| Izolované: | ano |
| Jmenovitý proud In: | 18 A |
| Produktová řada: | Řada 870 |
| Provedení: | příčná spojka |
| Počet přemostěných svorek: | 3 |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ano |
| Modulární rozestup: | 10 mm |
| S ochranou proti nárazu: | ano |