Katalogový list č. ELPROS0706613
| Název: | SXWTBASW110002 TB-ASP-W1 Svorkovnice pro |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELPROS0706613 |
| EAN: | 2050000402531 |
| Kód dodavatele: | SXWTBASW110002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 10 |
| Výška: | 90 mm |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Šířka: | 114 mm |
| Hloubka: | 90 mm |
| Jmenovitý proud: | 0,4 A |