Katalogový list č. ELOSOS0804221
| Název: | Hadicové šroubení SILVYN USK-M 40X1.5 SGY LAPP 55501360 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS0804221 |
| EAN: | 2050000548376 |
| Kód dodavatele: | 55501360 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Celková délka: | 51 mm |
| Velikost připoj. závitu: | M40 x 1,5 |
| Délka závitu: | 15 mm |
| Jmenovitý průměr: | 35 mm |
| Produktová řada: | SILVYN USK-M |
| Pracovní teplota: | -10-110 °C |