Katalogový list č. ELOSOS0648279
| Název: | HV 23 H100 HADICE POLYETYLENOVÁ |
|---|---|
| Značka: | Kopos |
| Kód: | ELOSOS0648279 |
| EAN: | 8595057690103 |
| Kód dodavatele: | HV 23_H100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP30 |
| Produktová řada: | ELINSTAL |
| Vnitřní průměr: | 23,5 mm |
| Materiál opláštění: | polyetylen |
| Jmenovitý průměr: | 28,5 mm |
| Vnější průměr: | 28.5 mm |