Katalogový list č. ELOSOS0648275
| Název: | HV 23 B100 HADICE POLYETYLENOVÁ |
|---|---|
| Značka: | Kopos |
| Kód: | ELOSOS0648275 |
| EAN: | 8595057609952 |
| Kód dodavatele: | HV 23_B100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Bez halogenů: | ano |
| Stupeň krytí (IP): | IP30 |
| Pevnost v ohybu: | flexibilní |
| Vnitřní průměr: | 23,5 mm |
| Olejiodolné: | ano |
| Materiál opláštění: | polyetylen |
| Jmenovitý průměr: | 28,5 mm |
| Vnější průměr: | 28.5 mm |