Katalogový list č. ELOSOS0648272
| Název: | HV 13 F100 HADICE POLYETYLENOVÁ |
|---|---|
| Značka: | Kopos |
| Kód: | ELOSOS0648272 |
| EAN: | 8595057607354 |
| Kód dodavatele: | HV 13_F100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Stupeň krytí (IP): | IP30 |
| Vnější průměr: | 18,7 mm |
| Pevnost v ohybu: | flexibilní |
| Produktová řada: | ELINSTAL |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Materiál: | polyetylen |
| Olejiodolné: | ano |
| Materiál opláštění: | polyetylen |
| Jmenovitý průměr: | 18,7 mm |
| Vnitřní průměr: | 14,8 mm |