Katalogový list č. ELKAOS0779163
| Název: | Ethernetový kabel ETHERLINE FD P FC CAT5 2x2xAWG22 LAPP 2170894 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS0779163 |
| EAN: | 2050000522901 |
| Kód dodavatele: | 2170894 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Kategorie: | 5E |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Počet žil: | 4 |
| Olejiodolné.: | ne |
| Vnější průměr cca: | 6,5 mm |
| Povrch vodiče: | pocínované |
| Materiál vnějšího pláště: | PUR (polyuretan) |
| Druh kabelu: | SF/UTP |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Velikost AWG.: | 22 |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Napětí U: | 50 V |
| Splétaný prvek: | čtyřky |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | zelená |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ne |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Specifikace izolace žíly: | polyethylen PE |
| Stínění nad svazkem: | opletení |
| Charakteristická impedance: | 100 Ohm |
| Spletení: | jiné |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Bez halogenů: | ne |
| Produktová řada: | ETHERLINE FD |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -20-60 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -30-70 °C |
| Hodnota NVP: | 0,67 % |
| Hmotnost: | 61 kg/km |