Katalogový list č. ELPROS0762604
| Název: | Sada izolačních pásek (6ks) XTLINE P19550 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0762604 |
| EAN: | 5906083750601 |
| Kód dodavatele: | P19550 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 3 m |
| Barva: | vícebarevné |
| Tloušťka: | 0,13 mm |