Katalogový list č. ELPROS0759633
| Název: | Lepící páska - stříbrná Duct tape 50mm x 50 m XTLINE 252402DUCK |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759633 |
| EAN: | 8594071305178 |
| Kód dodavatele: | 252402DUCK |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Barva: | stříbrná |
| Délka: | 50 m |