Katalogový list č. ELPROS0759571
| Název: | Lepící páska - Oboustranná 50 mm x 5 m XTLINE 228001 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759571 |
| EAN: | 8592884004875 |
| Kód dodavatele: | 228001 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 5 m |
| Izolační: | ne |
| Název: | Lepící páska - Oboustranná 50 mm x 5 m XTLINE 228001 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759571 |
| EAN: | 8592884004875 |
| Kód dodavatele: | 228001 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 5 m |
| Izolační: | ne |