Katalogový list č. ELPROS0759567
| Název: | Lepící páska - Oboustranná 50 mm x 25 m XTLINE 223002 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759567 |
| EAN: | 6908625320722 |
| Kód dodavatele: | 223002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 25 m |
| Izolační: | ne |
| Název: | Lepící páska - Oboustranná 50 mm x 25 m XTLINE 223002 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759567 |
| EAN: | 6908625320722 |
| Kód dodavatele: | 223002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 25 m |
| Izolační: | ne |