Katalogový list č. ELPROS0759566
| Název: | Lepící páska - papírová 19 mm x 50 m XTLINE 204801 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759566 |
| EAN: | 8592884004813 |
| Kód dodavatele: | 204801 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |
| Název: | Lepící páska - papírová 19 mm x 50 m XTLINE 204801 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759566 |
| EAN: | 8592884004813 |
| Kód dodavatele: | 204801 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |