Katalogový list č. ELPROS0759564
| Název: | Lepící páska - papírová 30 mm x 50 m XTLINE 203203 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759564 |
| EAN: | 5905061019068 |
| Kód dodavatele: | 203203 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |
| Název: | Lepící páska - papírová 30 mm x 50 m XTLINE 203203 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759564 |
| EAN: | 5905061019068 |
| Kód dodavatele: | 203203 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 30 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |