Katalogový list č. ELPROS0759563
| Název: | Lepící páska - papírová 48 mm x 50 m XTLINE 202406 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759563 |
| EAN: | 8592884004851 |
| Kód dodavatele: | 202406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 48 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |
| Název: | Lepící páska - papírová 48 mm x 50 m XTLINE 202406 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELPROS0759563 |
| EAN: | 8592884004851 |
| Kód dodavatele: | 202406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 48 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |