Katalogový list č. ELPRMR0702733
| Název: | Multimetr PM2220, třída 1, RS-485 Modbus SCHNEIDER METSEPM2220 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELPRMR0702733 |
| EAN: | 3606480800177 |
| Kód dodavatele: | METSEPM2220 |
| Recyklační poplatek: | 0,27 Kč |
| Šířka: | 96 mm |
| Kalibrované: | ne |
| Provedení: | nepřímé měření |
| Výška: | 96 mm |
| Proud (In): | 5 A |
| Způsob montáže: | přední montáž |
| Typ napájecího napětí: | AC |
| Paměť naměřené hodnoty: | ano |
| Podpora PROFIBUS: | ne |
| Podpora PROFINET IO: | ne |
| Podpora jiných typů sběrnic: | ne |
| Podpora MODBUS: | ano |
| Voltmeter: | ano |
| Ampérmetr: | ano |
| Měřič otáček: | ne |
| Měřič frekvence: | ano |
| Měřič činného výkonu: | ano |
| Měřič jalové výkonu: | ano |
| Pulzní výstup: | optické |
| Počitadlo impulzů: | ano |
| Počet analogových vstupů: | 0 |
| Počet analogových výstupů: | 0 |
| Vhodné pro konektor RJ: | ne |
| Počet digitálních vstupů: | 0 |
| Počet digitálních výstupů: | 0 |
| Display: | LCD |
| Stupeň krytí (IP), přední: | jiné |
| Pro průřez pevného vodiče: | 0,82-3,31 mm2 |
| S komunikačním rozhraním KNX: | ne |
| S podpisem firmwaru: | ne |
| Faktor síly: | ano |
| Profil zatížení typu měření: | ne |
| S komunikačním rozhraním M-Bus: | ne |
| Počet ethernetových připojení: | 0 |
| Měřicí rozsah pro frekvenci: | 45-65 Hz |
| Typ pólu: | třivodič./čtyřvodič. |
| Krokový úhel (cos phi): | ne |
| Vzdálený displej: | ne |
| Počet vstupů pro měření napětí: | 4 |
| Počet vstupů pro měření proudu: | 6 |
| Hloubka: | 65,43 mm |
| Max. proud (Imax): | 12 A |
| Napájecí napětí DC: | 48-277 V |
| Napájecí napětí AC 50 Hz: | 44-277 V |
| Napájecí napětí AC 60 Hz: | 44-277 V |