Katalogový list č. ELOSOS0773435
| Název: | Kabelový žebřík LCIS 1120 6 FT |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS0773435 |
| EAN: | 2050000516375 |
| Kód dodavatele: | 6209824 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 400 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 6000 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Rozteč středových příček: | 300 mm |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Typ bočního nosníku: | plochý profil |
| Typ příčky: | perforovaný profil |