Katalogový list č. ELKAPS0023924
| Název: | Napro 5.523 technická text.páska 20mmx50m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023924 |
| EAN: | 2049990166370 |
| Kód dodavatele: | 5.523 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 20 mm |
| Délka: | 50 m |
| Název: | Napro 5.523 technická text.páska 20mmx50m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023924 |
| EAN: | 2049990166370 |
| Kód dodavatele: | 5.523 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 20 mm |
| Délka: | 50 m |