Katalogový list č. ELKAPS0023923
| Název: | Napro 5.522 technická textilní páska 15mm x 50m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023923 |
| EAN: | 2049990166363 |
| Kód dodavatele: | 5.522 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 50 m |
| Název: | Napro 5.522 technická textilní páska 15mm x 50m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023923 |
| EAN: | 2049990166363 |
| Kód dodavatele: | 5.522 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 50 m |