Katalogový list č. ELKAPS0023914
| Název: | Napro 7.701 páska lepící černá,50mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023914 |
| EAN: | 8012066015258 |
| Kód dodavatele: | 7.701 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Napro 7.701 páska lepící černá,50mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023914 |
| EAN: | 8012066015258 |
| Kód dodavatele: | 7.701 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 10 m |