Katalogový list č. ELKAPS0023912
| Název: | Napro 7.601 páska lepící černá,38mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023912 |
| EAN: | 8012066016125 |
| Kód dodavatele: | 7.601 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 25 m |
| Název: | Napro 7.601 páska lepící černá,38mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023912 |
| EAN: | 8012066016125 |
| Kód dodavatele: | 7.601 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 25 m |