Katalogový list č. ELKAPS0023908
| Název: | Napro 7.304 páska lepící modrá,25mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023908 |
| EAN: | 8012066017504 |
| Kód dodavatele: | 7.304 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Napro 7.304 páska lepící modrá,25mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023908 |
| EAN: | 8012066017504 |
| Kód dodavatele: | 7.304 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 10 m |