Katalogový list č. ELKAPS0023906
| Název: | Napro 7.302 páska lepící rudá,25mmx10m +B19 |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023906 |
| EAN: | 8012066017832 |
| Kód dodavatele: | 7.302 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Napro 7.302 páska lepící rudá,25mmx10m +B19 |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023906 |
| EAN: | 8012066017832 |
| Kód dodavatele: | 7.302 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 10 m |