Katalogový list č. ELKAPS0023904
| Název: | Napro 7.202 páska lepící žluto-zelená,19mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023904 |
| EAN: | 8012066015708 |
| Kód dodavatele: | 7.202 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |
| Barva: | zelená/žlutá |
| Název: | Napro 7.202 páska lepící žluto-zelená,19mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023904 |
| EAN: | 8012066015708 |
| Kód dodavatele: | 7.202 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |
| Barva: | zelená/žlutá |