Katalogový list č. ELKAPS0023903
| Název: | Napro 7.201 páska lepící černá,19mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023903 |
| EAN: | 8012066015555 |
| Kód dodavatele: | 7.201 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |
| Název: | Napro 7.201 páska lepící černá,19mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023903 |
| EAN: | 8012066015555 |
| Kód dodavatele: | 7.201 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 25 m |