Katalogový list č. ELKAPS0023883
| Název: | Napro 7.826 páska lepící černá, 50mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023883 |
| EAN: | 2049990166219 |
| Kód dodavatele: | 7.826 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 25 m |
| Název: | Napro 7.826 páska lepící černá, 50mmx25m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023883 |
| EAN: | 2049990166219 |
| Kód dodavatele: | 7.826 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 25 m |