Katalogový list č. ELKAPS0023869
| Název: | Napro 7.816 páska lepící modrá, 19mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023869 |
| EAN: | 2049990166073 |
| Kód dodavatele: | 7.816 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Napro 7.816 páska lepící modrá, 19mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023869 |
| EAN: | 2049990166073 |
| Kód dodavatele: | 7.816 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 10 m |