Katalogový list č. ELKAPS0023863
| Název: | Napro 7.814 páska lepící zelená, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023863 |
| EAN: | 2049990166011 |
| Kód dodavatele: | 7.814 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Napro 7.814 páska lepící zelená, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023863 |
| EAN: | 2049990166011 |
| Kód dodavatele: | 7.814 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |