Katalogový list č. ELKAPS0023861
| Název: | Napro 7.806 páska lepící bílá, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023861 |
| EAN: | 2049990165991 |
| Kód dodavatele: | 7.806 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Název: | Napro 7.806 páska lepící bílá, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023861 |
| EAN: | 2049990165991 |
| Kód dodavatele: | 7.806 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |