Katalogový list č. ELKAPS0023857
| Název: | Napro 7.802 páska lepící žluto-zelená, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023857 |
| EAN: | 2049990165953 |
| Kód dodavatele: | 7.802 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Barva: | zelená/žlutá |
| Název: | Napro 7.802 páska lepící žluto-zelená, 15mmx10m |
|---|---|
| Značka: | Napro |
| Kód: | ELKAPS0023857 |
| EAN: | 2049990165953 |
| Kód dodavatele: | 7.802 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Barva: | zelená/žlutá |