Katalogový list č. ELIPKL0614710
| Název: | ELITE - Jednopólový vypínač - bílá SEZ-CZ SE01/0-B |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELIPKL0614710 |
| EAN: | 8697480242017 |
| Kód dodavatele: | SE01/0-B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | ELITE |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka přístroje: | 40 mm |
| Šířka přístroje: | 84 mm |
| Výška přístroje: | 84 mm |