Katalogový list č. ELIPKL0614535
| Název: | ELITE - Dvojitý sériový spínač - bílá SEZ-CZ SEB5/0-B |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELIPKL0614535 |
| EAN: | 8697480242246 |
| Kód dodavatele: | SEB5/0-B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | ELITE |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka přístroje: | 40 mm |
| Šířka přístroje: | 84 mm |
| Výška přístroje: | 84 mm |