Katalogový list č. ELOSOS0818864
| Název: | Samovulkanizační PIB páska 19mm x 75m če |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818864 |
| EAN: | 8591735042769 |
| Kód dodavatele: | VULK 19X7,5 NN |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 7,5 m |
| Vulkanizační: | ano |