Katalogový list č. ELOSOS0818861
| Název: | Samovulkanizační PIB páska 19mm x 10m če |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818861 |
| EAN: | 8591735057824 |
| Kód dodavatele: | VULK 19X10 NN |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 10 m |
| Vulkanizační: | ano |