Katalogový list č. ELOSOS0818855
| Název: | Textilní páska samolepicí 25mm x 9m pota |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818855 |
| EAN: | 3144102373369 |
| Kód dodavatele: | EPT 25X9 ŠEDÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 25 mm |
| Barva: | stříbrná |
| Délka: | 9 m |