Katalogový list č. ELOSOS0818853
| Název: | Oboustranně lepicí pěnová páska s akrylá |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818853 |
| EAN: | 8591735057671 |
| Kód dodavatele: | EPP 25X50 BÍLÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 50 m |
| Název: | Oboustranně lepicí pěnová páska s akrylá |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818853 |
| EAN: | 8591735057671 |
| Kód dodavatele: | EPP 25X50 BÍLÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 50 m |