Katalogový list č. ELOSOS0818834
| Název: | Elektroizolační páska samolepící PVC pro |
|---|---|
| Značka: | Technik Elektro |
| Kód: | ELOSOS0818834 |
| EAN: | 8591735042882 |
| Kód dodavatele: | EP 19X20.SF ŽLUTÁ |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,19 mm |